SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BK Heid
Handboll

Styrelsen i BK Heid
Ordförande Christian Lindberg 070-736 4502 christian.lindberg@bkheid.se
Vice Ordf David Fagerberg 070-223 42 39 david.fagerberg@bkheid.se
Kassör Malin Thunström 070-739 6119 malin.thunstrom@bkheid.se
Sekreterare Andreas Zander 076-7887787 andreas.zander@bkheid.se
Ledamot Torbjörn Gustafsson 070-1866986 torbjorn.gustafsson@bkheid.se
Ledamot Lars Zackrisson 070-397 8961 lars.zackrisson@bkheid.se
Ledamot Vakant  Vakant Vakant
       
Suppleant Anna Jandersson 070-418 98 76 anna.jandersson@bkheid.se
Suppleant Helene Broberg  070-747 93 27 helene.broberg@bkheid.se
       
Klubbmästare Lennart Canefur 0303-22 35 70  
       
Aukt. revisor Frejs revision
   
Revisor Jan Kihlbaum 070-528 83 68 jan.kihlbaum@jkbkonsult.se
       
 
Våra sponsorer
Handbollens Huvudsponsor
BK Heid i Sociala medier
Sponsorer SHE